Вівторок, Січень 16Приєднуйся до нас у соціальних мережах!

Міська влада закликає придбати радіоточки для для того, щоб була можливість почути інформацію про небезпеку

За інформацією начальника  управління з питань НС Ольги Ткаченко,   в місті розпочато роботу по інвентаризації   проводового  радіомовлення в установах, організаціях, закладах освіти.

DSC_9192

Ця робота проводиться за дорученням  міського голови з метою  вдосконалення системи оповіщення населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

На минулому тижні разом з Шосткинським райвідділом  державної служби  надзвичайних ситуацій України  розпочато планову перевірку захисних споруд. В квітні планується навчання населення з питань цивільного захисту.

Ольга Ткаченко  звертається  до населення міста з проханням не  прибирати радіоточки в своїх домівках, для того, щоб була можливість почути інформацію про небезпеку.  Інформування щодо загрози буде також проводитися через  телебачення та інтернет. Громадяни, почувши звуки сирен повинні увімкнути телевізор, радіоприймач, FM радіоприймач для прослуховування екстреного повідомлення   В разі отримання  інформації про повітряну тривогу необхідно  пам’ятати, що в такому випадку найбезпечнішим місцем  в квартирі є ванна кімната, в приватному будинку – підвал. До захисних споруд    можна добиратися, якщо вони розташовані не далі 500 метрів від вашого будинку.

Джерело: Шосткинська міська рада2 Comments

  • Житель

    Смысл не убирать радиоточки, если все радиопровода годами не меняли и они заржавели? Кроме того пользование радиоточкой – не дешевая услуга, а в наше время Интернета, FM-приемников и мобильных телефонах – это уже не актуально. Кроме того мэр идет в ногу с IT-технологиями – неужели он не даст оповещение по всем каналам связи города и района? Или для этого нужны именно проводные радиоточки?

  • Сыш, пацан

    Убедившись, шо зеленые человечки в Шостке точно не появятся, Нога развернул бурную деятельность.
    А де ж ты был весной 2014???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.