Вівторок, Січень 16Приєднуйся до нас у соціальних мережах!

На Сумщині знизився рівень первинної інвалідності серед дорослого населення

Внаслідок проведення профілактичних заходів рівень первинної інвалідності серед дорослого населення Сумсщини нижчий за середньодержавний на 15%, працездатного – на 11%. Про це на засіданні колегії Сумської облдержадміністрації зазначив начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО.

383376858

“У лікувальних закладах області разом із науковим потенціалом проводиться робота щодо впровадження досягнень медичної науки у практичну діяльність. За 2013-2015 роки втілення у роботу лікувально-профілактичних закладів області медичних нововведень забезпечило сумарну економічну ефективність 23,3 млн. грн.”, – підкреслив Сергій БУТЕНКО.

Управлінням охорони здоров’я приділяється належна увага питанню надання медичної допомоги дітям пільгових категорій, у тому числі дітям-інвалідам.

У області покращено стан діагностики злоякісних новоутворень. Питома вага злоякісних новоутворень, виявлених вперше в ІV стадії знизилася з 10,6% у 2013 році до 10,2 %

На сьогодні актуальним залишається питання добудови ряду лікувальних закладів у районах, зокрема Охтирської ЦРЛ, при умові співфінансування з Державним фондом регіонального розвитку та збільшення видатків на ці цілі з місцевих бюджетів.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.