Вівторок, Січень 16Приєднуйся до нас у соціальних мережах!

Школярі у Шостці наплели оберегів для воїнів АТО

Працівники Центральної дитячої бібліотеки ім.О.М.Горького на протязі місяця проводять патріотичну арт-мобілізацію «Я-українець, я-патріот» на підтримку Шосткинських воїнів, що знаходяться в зоні АТО.

В рамках цієї акції пройшов захід-оберіг дитячої любові «Україна – понад усе!», проведений для учнів – 5  школи 6 -А  класу (кл. керівник Розуван Олена Олександрівна).

Учасниками заходу були діти  Центру естетичного виховання «Зразкового  художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Мальва» разом з керівником  Михайличенко Тетяною  Василівною.

Вони вчили присутніх   плетінню браслетів-фенечок у патріотичних кольорах. Шестикласники активно включилися в роботу. Із захопленням та почуттям любові до рідної землі, почуттям гордості та шани до воїнів , кожен учасник  заходу створював чудовий оберіг, який надалі буде відправлено в зону АТО. Діти дуже раділи отриманому результату -новоствореним браслетикам, які будуть зігрівати душу бійцям .І ми гадаємо , що ці обереги дійсно будуть охороняти їх ,підніматимуть бойовий дух, нагадуватимуть  про рідний дім, де їх чекають. Працівники дитячої бібліотеки дуже вдячні Михайличенко Т.В. та учасницям студії і сподіваються на подальшу співпрацю з ними.

P3228781

Джерело: http://www.shostka-rada.gov.ua/Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.