Шостка.UA

Шосткинців запрошують на виставку “Життя як чудо”

Червень 23
12:22 2016

Нещодавно   у краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка Лариси Логвин під назвою « Життя як чудо». На гостей чекала вишукана музика, спілкування з однодумцями і, звичайно, різнобарв’я кольорів та сюжетів. На думку присутніх, роботи Лариси Михайлівни насичені експресією, виразністю та емоційністю.  Художниця показала нам казковий світ життя, перенесла бачення всього, що її оточує, на полотно.

Головний архітектор міста  Володимир Єфремов  привітав  пані Ларису з другою персональною виставкою та передав слова вітання  від міського голови Миколи Ноги. Він зазначив, що Лариса Логвин входить до «флагманів»  мистецької еліти Шостки. На відкритті виставки виступило багато людей, які люблять й  захоплюються талантом Лариси Логвин – члени Спілки художників, співробітники Сумського художнього музею ім. Н. Онацького, керівники місцевих підприємств та установ, колеги, учні та близькі художниці. Серед почесних гостей були присутні представники духовенства, адже пані Лариса доклала чимало зусиль до розпису ікон у Володимирському храмі.

На глибоке переконання Лариси Логвин, творчість є головною місією людства. «Живих істот на Землі багато. Але душа жива і  можливість творчо переосмислювати реальну дійсність дана тільки людині. Тому кожна людина наділена великою кількістю талантів. Не талановитих та нездатних людей немає. Потрібно більше працювати і щось робити у славу Божу», – поділилася секретом натхнення художниця.

На присутніх чекала приємна несподіванка – розіграш однієї з  картин. Щасливою переможницею стала Софія, учениця Л. Логвин. Її мати розповіла, що під час розіграшу жартома сказала: « Якщо сьогодні виграєш картину, станеш відомою художницею».

В листопаді відбудеться виставка Лариси в Сумах, а поки що всі шосткинці та гості міста мають змогу насолодитися непересічним талантом нашої землячки, відвідавши виставку у Шосткинському краєзнавчому музеї.

7

Джерело: Шосткинська міська рада

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

vpu19