Шостка.UA

В ШОСТЦІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ БРОШУРИ ТА CD-ДИСКИ З МАТЕРІАЛАМИ З ІСТОРІЇ ШОСТКИ ТА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

В ШОСТЦІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ БРОШУРИ ТА CD-ДИСКИ З МАТЕРІАЛАМИ З ІСТОРІЇ ШОСТКИ ТА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ
Квітень 12
21:52 2016

12 квітня 2016 року  у лекційному залі меморіально-освітнього комплексу «Родинна пам’ять» (вул. Гагаріна, 1) відбулась презентація брошури та CD-диску з дидактичними матеріалами з історії Шостки та Шосткинського  району у ХХ столітті, зібрані під час створення експозиції,   для вчителів та викладачів освітніх закладів Шостки та Шосткинського району.

Презентацію провели старший  науковий співробітник Інституту історії України Національної академії наук України  Тетяна Пастушенко та представниця Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» Любов Сочка.

Як зазначила Тетяна Пастушенко, презентація цих дидактичних матеріалів є  завершальним етапом  створення меморіально- освітнього комплеку «Родинна память». Були висловлені слова подяки міському голові Миколі Нозі,  представникам громадських організацій, краєзнавцям  за сприяння і допомогу в відкритті цього музею.

Перед присутніми виступили міський голова Микола Нога, заступник міського голови Ніна Сиваєва, місцевий краєзнавець Олександра Плодиста, директор Шосткинського міського краєзнавчого музею.

Директор міжнародного фонду  «Взаєморозуміння і толерантність» Ігор Лушніков висловив впевненість, що на базі цього  меморіально-освітнього комплексу будуть розвиватися міжнародні зв’язки та співпраця.

Представники Молодіжної дорадчої ради при міському голові розповіли присутнім про проведену дослідницьку роботу з історії остарбайтерів та жертв репресій 30-х років ХХ століття .

В кінці презентації брошури та диски були роздані  вчителям  та викладачам освітніх закладів Шостки та Шосткинського району.

DSC_2311

 

Джерело:

http://www.shostka-rada.gov.ua/

Фото Василя Романенка

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

vpu19