Шостка.UA

В Шостці відбувся мітинг, мета якого стала вимога виконання закону про декомунізацію.

В Шостці відбувся мітинг, мета якого стала вимога виконання закону про декомунізацію.
Листопад 16
07:26 2015

Вчора, 16 листопада, на центральній площі міста відбувся мітиг, мета якого стала – вимога виконання закону про декомунізацію.

DSC03888

DSC03890

На мітигу були висунуті вимоги щодо декомунізації, також було спалено 2 прапори комуністичний прапор та прапор Третього Рейху, чим було нагадано тоталітаризм який передбачає наявність фігури вождя, диктатуру та терор.

images (3)

До присутніх звернувся громадський активіст Віктор Громило, провідник НВР “Правий сектор” у Сумській області Ляшок Віталій, та представник молодого крила НВР «Правий сектор» Денис:

«Я, представник «Правої молоді» м. Шостка, від ім’я організації заявляю: нам патріотичній молоді дуже огидно дивитися, як у нашому місті на центральній площі знаходиться пам’ятник кату Українського народу. Ми не хочемо допустити повторення злочинів комуністичного і нацистського тоталітарних режимів, а також, виступаємо за відновлення історичної справедливості, знешкодження загрози незалежності, суверенітету, територіальній цілісності та національній безпеці України. Сподіваюся, що після цього мітингу органи місцевого самоврядування нас почують і приймуть заходи щодо виконання Закону України про декомунізацію!

По закінченню активісти пройшли колоною по центральній вулиці міста із лозунгами: “Декомунізація буде!” “Слава Україні” “Героям Слава” “Слава Нації” “Смерть ворогам”

DSC03904

DSC03913

Джерело: http://shostka.ua/

 

Related Articles

1 Comment

  1. seba
    seba Листопад 18, 16:57

    Слава Украине!

    Reply to this comment

Write a Comment

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

vpu19